30 SIERPNIA

Dziś tzw. Mały Odpust – ku czci Matki Bożej Pocieszenia.

Wtorek – 1 września rocznica napaści na Polskę hitlerowskich Niemiec oraz pierwszy dzień nowego roku szkolnego. W związku z pandemią nie będzie uroczystego rozpoczęcia.

I piątek miesiąca – Jak zwykle o 15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia. Okazja do spowiedzi od godz. 17.00 do 18.00.

I sobota – odwiedziny chorych od godz. 9.00.
Róże Różańcowe prosimy o poprowadzenie Różańca o godz. 17.30.

Przyszła niedziela jest pierwszą niedzielą miesiąca. Spotkanie z Różami Różańcowymi po Mszy św. o 7.00.

Msze święte jeszcze tylko w tym tygodniu: od poniedziałku do czwartku wieczorem będą w starym kościele - od piątku w nowym.

Spotkanie z wszystkimi kandydatami do bierzmowania będzie w najbliższą sobotę po wieczornej Mszy świętej. Na to spotkanie kandydaci przynoszą swoje indeksy. Nieobecność traktowana będzie jako rezygnacja z przyjęcia tego sakramentu.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać!” za wszelkie ofiary składane na potrzeby naszych świątyń oraz za prace na rzecz parafii – Bóg zapłać!

O posprzątanie kościoła w sobotę 5 września o godz. 9.00 bardzo prosimy wszystkich mieszkańców ul. Okólnej i Spokojnej oraz mieszkańców ul. Lipowieckiej od numeru 1 do 19.

Przypominamy, że sprawy cmentarne będą załatwiane dopiero po naszym parafialnym odpuście, czyli po 13 września.

24 Kwietnia 2024
wspomnienie