2 MAJA
5 NIEDZIELA WIELKANOCNA

Dziś pierwsza niedziela miesiąca – po Mszy św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu.

Poniedziałek – 3 maja – Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze święte w tym dniu jak w niedziele.

Wtorek – Święto Świętego Floriana – patrona strażaków.

Msza św. za członków OSP w Płazie i za ich rodziny będzie 3 maja o 17.00.

Piątek – pierwszy piątek miesiąca – okazja do spowiedzi od 17.00.

Msza święta o Najświętszym Sercu Pana Jezusa o 18.00, po niej Litania do Serca Pana Jezusa i Akt Oddania.

Codziennie przez cały miesiąc maj modlimy się za pośrednictwem Matki Bożej, śpiewając Litanię Loretańską - w dni powszednie o 17.30, a w niedziele i święta o 16.30.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać!” za składane ofiary na utrzymanie naszych świątyń. Dziękujemy też za wszelkie prace.

Do posprzątania kościoła w sobotę 8 maja na godz. 9.00 zapraszamy mieszkańców bloku nr 31, 33 i 37 przy ulicy Sobieskiego oraz mieszkańców ul. Stara Woda.

W minionym tygodniu z naszej parafii odeszli do wieczności: + Andrzej Skowronek z ul. Tenczyńskiej i Maria Poznańska z ul. Role. Polećmy ich Miłosiernemu Bogu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie ...

19 Kwietnia 2024