9 MAJA
6 NIEDZIELA WIELKANOCNA

Poniedziałek, Wtorek i Środa – przypadają Dni Modlitw o Urodzaje (dawne dni krzyżowe). Będziemy się modlić o dobre plony na nabożeństwie majowym.

Nabożeństwa majowe codziennie o 17.30, a w niedziele o 16.30. Gorąco zachęcamy do wspólnej modlitwy.

Piątek – Święto Św. Macieja, apostoła.

Kancelaria parafialna w tym tygodniu będzie czynna tylko w czwartek, piątek i w sobotę.

Przyszła niedziela – to Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego. W tym dniu na Mszy świętej o 11.00 dzieci przystąpią do I Komunii Świętej. Bardzo prosimy, aby kto nie jest związany z tą uroczystością uczestniczył we Mszy św. o innej porze, aby dzieciom zapewnić bezpieczeństwo.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać!” za składane ofiary na utrzymanie naszych świątyń. Dziękujemy też za wszelkie prace i sprzątanie kościoła.

O posprzątanie kościoła w sobotę 15 maja o godz. 9.00 bardzo prosimy rodziców dzieci pierwszokomunijnych.

Strażacy z OSP w Płazie dziękują za złożone w ubiegłą niedzielę ofiary do puszek w kwocie 1284 zł i 51 gr.

W minionym tygodniu z naszej parafii odeszła do wieczności: + Irena Cora z ul. Solskiego. Polećmy ją Miłosiernemu Bogu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj jej wieczne spoczywanie ...

29 Marca 2024