22 MAJA
6 NIEDZIELA WIELKANOCNA

Wtorek – wspomnienie NMP Wspomożycielki Wiernych

Czwartek – wspomnienie Św. Filipa Nereusza

Nabożeństwa Majowe odprawiamy w tygodniu o 17.30, a w niedziele o 16.30.

Nowenna do MB będzie w środę w czasie Nabożeństwa Majowego.

W Niedzielę za tydzień Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – liturgicznie przeniesiona z czwartku.

Składamy serdeczne „Bóg zapłać!” za wszelkie ofiary składane na rzecz naszych świątyń i za pracę przy kościele.

Rodzicom dzieci, które obchodzą rocznicę I Komunii świętej dziękujemy za złożony dar ołtarza.

Systematyczne spotkania z kandydatami do bierzmowania rozpoczniemy od 30 maja. Spotkania będą się odbywać w poniedziałki - w kościele po wieczornej Mszy świętej.

Dziękujemy za wszelkie prace przy kościele, szczególnie Panu Stanisławowi Kulczykowi za prace koparką – Bóg zapłać!

Za posprzątanie kościoła dziękujemy mieszkańcom ul. Bolęcińskiej z numerów parzystych od 4 do 32A i nieparzystych od 27 do 35A.

O posprzątanie kościoła w sobotę 28 maja bardzo prosimy pozostałych mieszkańców ul. Bolęcińskiej, czyli numery nieparzyste od 3 do 25, wszystkie numery od 38 do 95 i z ul. Boya-Żeleńskiego.

W minionym tygodniu odszedł do wieczności + Piotr Mysiura z ul. Zakopiańskiej. Polećmy go Miłosiernemu Bogu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj mu wieczne spoczywanie ...

20 Kwietnia 2024