25 GRUDNIA
BOŻE NARODZENIE

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy pomogli udekorować kościół na święta – Bóg zapłać!

Jutro – Święto pierwszego męczennika - Świętego Szczepana. W tym dniu jak co roku, przeznaczamy składkę na wsparcie Papieskiego Uniwersytetu Jana Pawła II w Krakowie.

Z tej okazji będzie czytany List Rektora.

Wtorek – Święto Św. Jana, apostoła i ewangelisty

Środa – Święto Św. Młodzianków, męczenników zamordowanych z rozkazu Heroda

Piątek – Święto Św. Rodziny – Jezusa, Maryi i Józefa

Sobota – ostatni dzień roku kalendarzowego.

O Godz. 7.00 odprawimy Mszę świętą za wszystkich, którzy w tym roku kalendarzowym z naszej Parafii odeszli do wieczności. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy rodziny tych zmarłych.

Wieczorem o 17.30 Uroczyste Nieszpory, a po nich Msza święta dziękczynna, za wszelkie łaski, otrzymane w tym roku od Pana Boga. Będzie to już Msza święta z Uroczystości Świętej Bożej Rodzicielki Maryi, która obchodzona jest zawsze 1 stycznia, a tym razem przypadnie w niedziele.

O posprzątanie kościoła  w dniu 31 grudnia o godz. 9.00 - bardzo prosimy mieszkańców ulicy Michałowskiego.

Zaraz po świętach rozpoczynamy Kolędę, czyli Wizytę Duszpasterską. Pełny plan jest wywieszony w Gablotach oraz na stronie internetowej naszej Parafii.

3 Maja 2024
Uroczystość