27 SIERPNIA

Dziś obchodzimy w naszej Parafii tzw. mały odpust związany z MB Pocieszenia. Po Mszy św. będzie krótka modlitwa w kaplicy, przed obrazem Matki Bożej.

Poniedziałek – wspomnienie Św. Augustyna

Wtorek – wspomnienie męczeństwa Św. Jana Chrzciciela

Środa – Różaniec za Parafian i Nowenna do Matki Bożej o 17.30.

Piątek – pierwszy piątek miesiąca. Po Mszach świętych Litania do Serca Pana Jezusa i Akt Oddania. Okazja do spowiedzi od godz. 17.00. Zachęcamy dzieci i młodzież do skorzystania ze spowiedzi, aby z Jezusem w sercu rozpocząć nowy rok szkolny.

Sobota – pierwsza sobota miesiąca. Po porannej Mszy świętej wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwy do Matki Bożej. Wieczorem Różaniec prowadzony przez Róże Różańcowe o godz. 17.30.

Odwiedziny chorych po wakacyjnej przerwie od godz. 9.00.

Przyszła niedziela jest pierwsza niedzielą miesiąca. Po Mszy o 7.00 zmianka różańcowa i spotkanie z Różami.

W każdą niedzielę o 6.30 śpiewamy Godzinki. Serdecznie zapraszamy do tej modlitwy.

Msze święte w starym kościele, będą w tym tygodniu od poniedziałku do piątku rano.

Od piątku wieczorem w nowym.

Dziękujemy za składane ofiary oraz za prace przy kościele. Szczególnie dziękujemy Panom, którzy skosili trawę przy starym kościele i przy ogrodzeniu nowego kościoła. Dziękujemy też za podarowane do kościoła kwiaty.

Wszystkim za wszelkie dobro – Bóg zapłać!

O posprzątanie kościoła w dniu 2 września o godz. 9.00, bardzo prosimy mieszkańców ulic: Nadrzecznej, Gminnej i Spokojnej.

W minionym tygodniu do wieczności odeszli: + Józef Kaszuba z ul. Lipowieckiej  +Henryk Ciupek z ul. Chłopickiego i +Wiesław Kuternak z ul. Jaskółczej. Polećmy ich Miłosiernemu Bogu: Dobry Jezu, a nasz Panie, daj im wieczne spoczywanie ...

28 Kwietnia 2024
wspomnienie